Kogo spotkasz na Droniada Tech?

Droniada Tech

Już w poniedziałek spotykamy się na Stadionie Śląskim w Chorzowie na konferencji Droniada Tech by Politechnika Śląska. Podyskutujemy o wyzwaniach społecznych, ekonomicznych i technicznych transportu autonomicznego. Jaka ma być ta zrobotyzowana mobilność?

Prelegenci Droniada Tech

W ocenie sytuacji i perspektyw transportu autonomicznego – pomogą nam znakomici eksperci. Droniada Tech by Politechnika Śląska łączy specjalistów transportu drogowego, szynowego, morskiego i dronowego.

Kluczem nie jest rodzaj transportu, lecz autonomia, właśnie ta zrobotyzowana mobilność i związane z nią wyzwania społeczne, ekonomiczne i techniczne.

Nadrzędną kwestią jest obudzenie świadomości w zakresie Aktu o Sztucznej Inteligencji, który obejmuje wszystkich producentów środków transportu. 

WYZWANIA SPOŁECZNE

WYZWANIA EKONOMICZNE

PRZYSZŁOŚĆ TECHNOLOGII DRONOWEJ NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

Bezpieczeństwo publiczne

SCENARIUSZE ROZWOJU RYNKU DRONOWEGO - DRONIADA FUTURE FORUM BY ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT LOTNICTWA

WYZWANIA TECHNICZNE

Wyzwania techniczne

Jak dotrzeć na Droniada Tech?

Znamy pięć sposobów dotarcia na Stadion Śląski do Sali nr 7. UWAGA! W holu wejścia głównego mamy naszą recepcję.

a)  Tramwajem Metropolii GZM nr 6 (odjazd z Rynku, wysiadka na przystanku „Park Śląski Wejście Główne”, potem 650 metrów pieszo do wejścia głównego na Stadion.

b)  Kolejką linową ELKA Stacja Kolejki Linowej ELKA – Wesołe Miasteczko (od strony Katowic)

c)  Rowerem Metropolii GZM

d)  Pieszo przez Park od Wesołego Miasteczka, po drodze obserwując jazdę autonomicznego busa Blees (trasa Żyrafa – Planetarium)

e)  Ew. samochodem. Opcja przymusowa… Wówczas proszę wjechać od CH AHS Aleją Harcerską i kierować się na parking P2, P3 >> brama 7B. Wjazd do Parku Śląskiego jest płatny!

Zaczynamy o 10.00. Agenda jest na https://droniada.eu/droniada-tech-by-politechnika-slaska-agenda-konferencji/